Studicomy Theme (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
