Studicomy Theme (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Preview trimmed version
ro: Previzualizare versiune scurtă

en: Preview full version
ro: Previzualizare versiune întreagă

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
ro: Vesiunea prescurtată a articolului arată modul de afişare pe prima pagină sau când este exportat în flux. <span class="no-js">Puteţi insera delimitatorul "&lt;!--break--&gt;" (fără ghilimele) pentru a regla cu fineţe locul unde va fi tăiat articolul.</span>

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Subscribe to @feed-title
ro: Abonare la @feed-title
