Studyroom (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (29 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: type
am: ዓይነት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: None.
am: ምንም።
