Studyroom (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (62 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Core
be: Ядро

en: Time
be: Час

en: type
be: тып

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Owner
be: Уладальнік

en: Configuration
be: Налады

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Duration
be: Працягласць

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Today
be: Сёння

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: revert
be: адкат

en: Date created
be: Дата стварэння

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Space
be: Прабел

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: About
be: Аб

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: clone
be: клянаваць

en: export
be: экспартаваць

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Updated year + month
be: Абноўлены год + месяц

en: Updated year
be: Абноўлены год

en: Updated month
be: Абноўлены месяц

en: Updated day
be: Абноўлены дзень

en: Updated week
be: Абноўлены тыдзень

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: Date changed
be: Дата змененая

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Pop-up calendar
be: Выкідны каляндар

en: Time increments
be: Часавыя прырашчэнні

[ctx: datetime]
en: Time
be: Час
    у кантэксце: datetime
