Studyroom (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (35 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: type
bs: tip

en: User
bs: Korisnik

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Users
bs: Korisnici

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Today
bs: Danas

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: revert
bs: vratiti

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
