Studyroom (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (67 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Public
cs: Veřejná

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Core
cs: Jádro

en: Time
cs: Čas

en: type
cs: typ

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Owner
cs: Vlastník

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Duration
cs: Trvání

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Delete location
cs: Vymazat umístění

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Today
cs: Dnes

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: None.
cs: Žádný.

en: revert
cs: vrátit

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Space
cs: Mezera

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: @type: added %title.
cs: @type: přidáno %title.

en: About
cs: Popis

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: clone
cs: klonovat

en: translate
cs: přeložit

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Created year + month
cs: Rok a měsíc vytvoření

en: Created year
cs: Rok vytvoření

en: Created month
cs: Měsíc vytvoření

en: Created day
cs: Den vytvoření

en: Created week
cs: Týden vytvoření

en: manage fields
cs: správa polí

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Date changed
cs: Datum změny

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

[ctx: datetime]
en: Time
cs: Čas
