Studyroom (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།
