Studyroom (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (67 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Public
el: Δημόσιες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Time
el: Ώρα

en: type
el: τύπος

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Users
el: Χρήστες

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Delete location
el: Διαγραφή τοποθεσίας

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Today
el: Σήμερα

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: None.
el: Κανένα.

en: revert
el: επαναφορά

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Space
el: Διάστημα

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: About
el: Περί

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: translate
el: μετάφραση

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Created year + month
el: Δημιουργήθηκε έτος + μήνα

en: Created year
el: Δημιουργήθηκε το έτος

en: Created month
el: Δημιουργήθηκε το μήνα

en: Updated month
el: Μήνας ανανέωσης

en: Updated day
el: Ημέρα ανανέωσης

en: Updated week
el: Εβδομάδα ανανέωσης

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης
