Studyroom (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (75 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Core
et: Tuum

en: Time
et: Aeg

en: type
et: tüüp

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Next Day
et: Järgmine päev

en: Owner
et: Omanik

en: Configuration
et: Seadistus

en: Users
et: Kasutajad

en: Duration
et: Kestus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Today
et: Täna

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: None.
et: Puudub.

en: revert
et: tühista

en: duration
et: kestus

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Space
et: Ruum

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: About
et: Programmist

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: clone
et: klooni

en: export
et: ekspordi

en: translate
et: Tõlgi

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: manage display
et: halda kuva

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: The date the product was last updated.
et: Toote viimase uuendamise kuupäev.

en: Capacity
et: Maht

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

[ctx: datetime]
en: Time
et: Kellaaeg
