Studyroom (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: type
eu: mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Owner
eu: Jabea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Today
eu: Gaur

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: None.
eu: Ezer.

en: revert
eu: leheneratu

en: Date created
eu: Sorrera data

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: In the form of WW (01 - 53).
eu: WW (01 - 53) formatuan.

en: export
eu: esportatu

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: In the form of CCYYMMDD.
eu: CCYYMMDD formatuan.

en: In the form of YYYYMM.
eu: YYYYMM formatuan

en: Created year
eu: Sortze-urtea

en: In the form of YYYY.
eu: YYYY formatuan.

en: Created month
eu: Sortze-hilabetea

en: In the form of MM (01 - 12).
eu: MM (01 - 12) formatuan.

en: Created day
eu: Sortze-eguna

en: In the form of DD (01 - 31).
eu: DD (01 - 31) formatuan.

en: Created week
eu: Sortze-astea

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: %title has been created.
eu: %title sortu egin da.

en: %title has been updated.
eu: %title eguneratu izan da.

en: Pop-up calendar
eu: Pop-up egutegia

[ctx: datetime]
en: Time
eu: Denbora
    testuinguruan: datetime
