Studyroom (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Time
ga: Am

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Today
ga: Inniu

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
