Studyroom (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (79 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Core
gl: Núcleo

en: Time
gl: Hora

en: type
gl: tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Owner
gl: Propietario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Users
gl: Usuarios

en: Purpose
gl: Propósito

en: Duration
gl: Duración

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Delete location
gl: Borrar localización

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Today
gl: Hoxe

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: None.
gl: Ningún.

en: revert
gl: volver

en: Date created
gl: Data de creación

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Space
gl: Espazo

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: About
gl: Información

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: clone
gl: clon

en: export
gl: exportar

en: translate
gl: traducir

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: In the form of CCYYMMDD.
gl: Na forma CCYYMMDD.

en: Created year + month
gl: Creado o ano + mes

en: In the form of YYYYMM.
gl: Na forma YYYYMM.

en: Created year
gl: Ano de creación

en: In the form of YYYY.
gl: Na forma YYYY.

en: Created month
gl: Mes creado

en: Created day
gl: Día creado

en: Created week
gl: Semana creada

en: Updated year + month
gl: Ano + mes de modificación

en: Updated year
gl: Ano de modificación

en: Updated month
gl: Mes de modificación

en: Updated day
gl: Día de modificación

en: Updated week
gl: Semana de modificación

en: manage fields
gl: administrar campos

en: Save location
gl: Gardar localización

en: Date changed
gl: Data modificada

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: The date the product was last updated.
gl: A data na que se actualizou o produto por última vez.

en: Pop-up calendar
gl: Calendario emerxente
