Studyroom (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Core
lv: Kodols

en: Time
lv: Laiks

en: type
lv: veids

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Next Day
lv: Nākošā Diena

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Users
lv: Lietotāji

en: Duration
lv: Ilgums

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Today
lv: Šodien

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: None.
lv: Neviens.

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Space
lv: Atstarpe

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: About
lv: Par

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: translate
lv: tulkot

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa

en: available
lv: pieejams

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

[ctx: datetime]
en: Time
lv: Laiks
