Studyroom (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Core
os: Астæумагъз

en: Time
os: Афон
