Studyroom (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
