Studyroom (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Core
sk: Jadro

en: Time
sk: Čas

en: type
sk: typ

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Owner
sk: Vlastník

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Purpose
sk: Účel

en: Duration
sk: Trvanie

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Delete location
sk: Vymazať miesto

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Today
sk: Dnes

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: None.
sk: Žiadne.

en: revert
sk: vrátiť

en: duration
sk: trvanie

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Space
sk: Medzera

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: About
sk: Informácie o

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: clone
sk: klonovať

en: In the form of WW (01 - 53).
sk: Vo formáte TT (01-53).

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: In the form of CCYYMMDD.
sk: V tvare CCYYMMDD.

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: In the form of YYYYMM.
sk: Vo formáte RRRRMM.

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: In the form of YYYY.
sk: Vo formáte RRRR.

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: In the form of MM (01 - 12).
sk: Vo formáte MM (01-12).

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: In the form of DD (01 - 31).
sk: Vo formáte DD (01 - 31).

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: %title has been updated.
sk: "%title" bolo aktualizované.
