Studyroom (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Core
sl: Jedro

en: Time
sl: Čas

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Owner
sl: Lastnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Today
sl: Danes

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: None.
sl: Brez.

en: revert
sl: povrni

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: About
sl: O modulu
