Studyroom (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Users
af: Gebruikers

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: None.
af: Geen.

en: revert
af: rol terug
