Studyroom (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (84 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Owner
ca: Propietari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Users
ca: Usuaris

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Duration
ca: Durada

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Rules
ca: Regles

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Today
ca: Avui

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: None.
ca: Cap.

en: revert
ca: reverteix

en: Date created
ca: Data creada

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Space
ca: Espai

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: Locked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: clone
ca: clona

en: In the form of WW (01 - 53).
ca: En el format WW (01 - 53).

en: translate
ca: tradueix

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: In the form of CCYYMMDD.
ca: En el format CCYYMMDD.

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: In the form of YYYYMM.
ca: En forma de YYYYMM.

en: Created year
ca: Any de creació

en: In the form of YYYY.
ca: En el format YYYY.

en: Created month
ca: Mes de creació

en: In the form of MM (01 - 12).
ca: En el format MM (01 - 12).

en: Created day
ca: Dia de creació

en: In the form of DD (01 - 31).
ca: En el format DD (01 - 31).

en: Created week
ca: Setmana de creació

en: Updated year + month
ca: Any + mes d'actualització

en: Updated year
ca: Any d'actualització

en: Updated month
ca: Mes d'actualització

en: Updated day
ca: Dia d'actualització

en: Updated week
ca: Setmana d'actualització

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: %title has been created.
ca: S'ha creat %title.

en: %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat %title.

en: End time
ca: Hora de fi

en: Pop-up calendar
ca: Calendari emergent

en: Time increments
ca: Increments de temps

[ctx: datetime]
en: Time
ca: Hora
