Studyroom (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
