Studyroom (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: None.
mn: Байхгүй.

en: revert
mn: буцаах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
