Studyroom (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Closed
nn: Stengt

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Users
nn: Brukarar

en: Delete location
nn: Slett stad

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: None.
nn: Ingen.

en: revert
nn: tilbakestill

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: Delete link
nn: Slett lenke
