Studyroom (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: User
sr: Корисник

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: None.
sr: Ништа.

en: Locked
sr: Закључан
