Studyroom (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Core
az: Nüvə

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Duration
az: Müddət

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Space
az: Boşluq

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Updated year + month
az: Yenilənmiş il + ay

en: Updated year
az: Yenilənmiş il

en: Updated month
az: Yenilənmiş ay

en: Updated day
az: Yenilənmiş gün

en: Updated week
az: Yenilənmiş həftə

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
