Studyroom (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Types
bg: Типове

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Core
bg: Ядро

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Users
bg: Потребители

en: Duration
bg: Период

en: Delete location
bg: Изтрий местоположение

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: None.
bg: Нищо.

en: revert
bg: връщане

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.
