Studyroom (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (35 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Closed
gu: બંધ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Public
gu: જાહેર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Types
gu: પ્રકાર

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Today
gu: આજે

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: About
gu: વિશે
