Studyroom (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Types
kk: Типтар

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: None.
kk: Ешбір.

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.
