Studyroom (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (37 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Today
my: ယနေ့

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

[ctx: datetime]
en: Time
my: အချိန်
