Studyroom (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (92 entries)

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Closed
no: Stengt

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Public
no: Offentlig

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: view
no: vis

en: Date
no: Dato

en: Search
no: Søk

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Message
no: Melding

en: Weight
no: Vekt

en: Link
no: Lenke

en: Types
no: Typer

en: edit
no: rediger

en: Label
no: Etikett

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Core
no: Kjerne

en: Time
no: Tid

en: User
no: Bruker

en: 1 day | @count days
no[0]: 1 dag
no[1]: @count dager

en: Published
no: Publisert

en: Location
no: Sted

en: Owner
no: Eier

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Users
no: Brukere

en: Duration
no: Varighet

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Updated date
no: Oppdatert dato

en: Rules
no: Regler

en: Delete location
no: Slett sted

en: Display name
no: Visningsnavn

en: Today
no: I dag

en: Publishing options
no: Publiseringsvalg

en: None.
no: Ingen.

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Date created
no: Dato opprettet

en: 5 minutes
no: 5 minutter

en: 10 minutes
no: 10 minutter

en: 15 minutes
no: 15 minutter

en: 30 minutes
no: 30 minutter

en: 1 minute
no: 1 minutt

en: Space
no: Mellomrom

en: Language neutral
no: Språknøytral

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: @type: added %title.
no: @type: %title er opprettet.

en: Locked
no: Låst

en: About
no: Om

en: Text to display
no: Tekst som skal vises

en: clone
no: klone

en: Generate
no: Generer

en: In the form of WW (01 - 53).
no: På forma UU (01-53).

en: export
no: eksporter

en: translate
no: oversett

en: Locations
no: Steder

en: Spaces
no: Rom

en: Delete link
no: Slett lenke

en: Edit link
no: Rediger lenke

en: In the form of CCYYMMDD.
no: På forma ÅÅÅÅMMDD.

en: Created year + month
no: Opprettet år og måned

en: In the form of YYYYMM.
no: På forma ÅÅÅÅMM.

en: Created year
no: Opprettet år

en: In the form of YYYY.
no: På forma ÅÅÅÅ.

en: Created month
no: Opprettet måned

en: In the form of MM (01 - 12).
no: På forma MM (01-12).

en: Created day
no: Oprettet dato (dag)

en: In the form of DD (01 - 31).
no: På forma DD (01-31).

en: Created week
no: Opprettet uke

en: Updated year + month
no: Oppdatert år + måned

en: Updated year
no: Oppdatert år

en: Updated month
no: Oppdatert måned

en: Updated day
no: Oppdatert dag

en: Updated week
no: Oppdatert uke

en: manage fields
no: administrer felt

en: Save location
no: Lagre sted

en: Operations links
no: Handlingslenker

en: Date changed
no: Dato endret

en: manage display
no: administrer visning

en: %title has been created.
no: %title er opprettet

en: %title has been updated.
no: %title har blitt oppdatert.

en: The date the product was last updated.
no: Datoen produktet sist ble oppdatert

en: Capacity
no: Kapasitet

en: Sign in
no: Signer

en: Time increments
no: Intervaller for tid

en: Weekday
no: Ukedag

en: space
no: rom
