Studyroom (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ
