Studyroom (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Types
ps: ډولونه

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Configuration
ps: سازول

en: Users
ps: غړي

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Today
ps: نن

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: Space
ps: تشه

en: About
ps: په اړه

en: Updated year
ps: کال اوسمهالیزول

en: Updated month
ps: مياشت اوسمهالیزول

en: Updated day
ps: ورځ اوسمهالیزول

en: Updated week
ps: اونی اوسمهالیزول
