Studyroom (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Types
si: වර්ග

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

[ctx: datetime]
en: Time
si: වෙලාව
