Studyroom (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Types
sq: Llojet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: None.
sq: Asnjë.

en: revert
sq: rikthe

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: About
sq: Informacione

en: export
sq: eksporto
