Studyroom (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (60 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Types
bo: རིགས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: @type: added %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Created year + month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ་དང་ཟླ་བ

en: Created year
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ

en: Created month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཟླ་བ

en: Created day
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཉིན

en: Created week
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་གཟའ་འཁོར

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: %title has been created.
bo: %title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: %title has been updated.
bo: %title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།
