Studyroom (7.x-1.3) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Types
br: Doareoù

en: About
br: Diwar-benn
