Studyroom (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (87 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Public
he: ציבורי

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Types
he: סוגים

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Core
he: ליבה

en: Time
he: זמן

en: Display
he: תצוגה

en: User
he: משתמש

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: Owner
he: בעלים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Users
he: חברי האתר

en: Duration
he: משך

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Rules
he: כללים

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Today
he: היום

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: None.
he: ללא.

en: revert
he: שחזר

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Space
he: רווח

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Max word length of titles
he: אורך מירבי של כותרות במילים

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Locked
he: נעול

en: About
he: אודות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: clone
he: שכפול

en: In the form of WW (01 - 53).
he: בצורה WW (01 - 53).

en: export
he: ייצוא

en: translate
he: תרגום

en: Spaces
he: מרחבים

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: In the form of CCYYMMDD.
he: בצורת CCYYMMDD.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: In the form of YYYYMM.
he: בצורה YYYYMM.

en: Created year
he: שנת יצירה

en: In the form of YYYY.
he: בתצורה YYYY.

en: Created month
he: חודש יצירה

en: In the form of MM (01 - 12).
he: במבנה של MM (01 - 12).

en: Created day
he: יום יצירה

en: In the form of DD (01 - 31).
he: במבנה DD (01 - 31).

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: %title has been created.
he: נוצר/ה %title.

en: %title has been updated.
he: עודכן/עודכנה %title.

en: End time
he: זמן סיום:

en: Sign in
he: כניסה
