Studyroom (7.x-1.3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Location
mk: Локација

en: Users
mk: Корисници

en: %title has been created.
mk: %title е креиран.

en: %title has been updated.
mk: %title е ажуриран.
