Studyroom (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Types
hy: Տեսակներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Today
hy: Այսօր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Space
hy: Տարածություն

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
