Studyroom (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Types
ka: ტიპები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Today
ka: დღეს

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.
