Studyroom (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Core
km: សំខាន់

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Display
km: បង្ហាញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: None.
km: គ្មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Space
km: ទំហំ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: @type: updated %title.
km: @type ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title.

en: @type: added %title.
km: @type ៖ បាន​បន្ថែម %title ។

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ
