Studyroom (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Types
ku: جۆرەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Core
ku: ناوکە

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Owner
ku: خاوەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: None.
ku: هیچ.

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Space
ku: بۆشایی

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
