Studyroom (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Types
ug: تىپلار

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: None.
ug: يوق.

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: Updated week
ug: يېڭىلانغان ھەپتە

en: %title has been updated.
ug: تېما يېڭىلاندى%

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
