Stumblr (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Login
af: Gebruiker

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Main menu
af: Hoofkieslys
