Stumblr (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Footer
am: ግርጌ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
