Stumblr (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Login
ca: Entrada

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Main menu
ca: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Sample Content
ca: Contingut d'exemple
