Stumblr (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Login
he: כניסה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.

en: Sample Content
he: תוכן לדוגמא
