Stumblr (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Login
is: Innskráning

en: Footer
is: Fótur

en: Comment
is: Ummæli

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.
