Stumblr (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
