Stumblr (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.
