Stumblr (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.
